Kam jums pinigai? Jūs gi neturite fantazijos

Kol visuomenė susikibusi žutbūtinėje kovoje už vaivorykštę, jos įprasminimą ir naudojimą arba nenaudojimą viešojoje erdvėje, tol patyliukais, arba nevisai patyliukais, mums krausto kišenes.


Nuo šių metų liepos pirmos dienos Lietuvoje brangs elektra ir dujos taip vadinamiems namų ūkiams.
Su pabrangimu nesiterliota bei užsimota iš peties: Elektra brangs apie 8% o dujos nuo 26 iki 50%. Daugiau apie tai skaitykite straipsnyje – „Pažadėtoje „Gerovės Lietuvoje“ kainos kyla kaip ant mielių“.

Bet čia viskas Okey. Tokia yra energetinės nepriklausomybės kaina, aiškina mums iš viršūnių ponai su kaklaraiščiais.
Tam, jog galėtume gauti laisvės dujų reikia nuomoti SGD laivą, už jį permokėti ir pirkti dujas iš tos pačios Rusijos.
Tam, jog būtume laisvi nuo slaviškos (nešvarios!) elektros turime uždaryti savo atominę elektrinę, neprisidėti prie Baltarusijos kvietimo statyti naują, tačiau, per tarpininkus, pirkti to pačio Batkos AE gaminama elektrą brangiau.
Bet mes išdidus ir viską atlaikysim.


Mums nereikia pigesnių žaliavų bei energetinių resursų, nes mes naudojame tik ideologiškai tinkamus resursus. Jie brangesni, na, bet apie tai nediskutuosim, mes gi ne kokie vatnikai! Ar tu dirbi Putleriui?


Beje, mums nereikia ir profsąjungų bei darbo judėjimų. Čia toks mano pastebėjimas iš atskirų facebook draugų reakcijų į anksčiau publikuotą informaciją apie SĖKMINGUS streikus Kaukazo šalyse.
Kaip vienas, tūlas, feisbukietis pareiškė: „Profsąjungos – leftistų užkratas“. Nu tikrai! Lenda tie raudoni, kiršina žmones prieš geruosius ir vargšus darbdavėlius. Jie gi skursta ir gandai apie jų perkamus laivus ir brangius automobilius yra melas bei propaganda! Tikėtina, kad ir rusiška…


Mums visiems reikia glaudžiau susitelkti apie tautinį, o gal ir importinį, kapitalistą ir kolektyviškai susimažinti algas. Kad tik verslas klestėtų.. Kam mums tie pinigai, Kisa? Mes gi neturime vaizduotės!


Tad, kol mes liejame savo kraują bei švaistome laiką peštynėse dėl atspalvių ar kokių kitų saviraiškos formų, tol mus stebinti trečia beždionėlė tuština mūsų bananų atsargas ir tvarko pateles (o gal ir patinus, nebūkim beždžioniafobai!).
Awoman.
P.S: Kas nesupranta awoman konteksto lai pažiūri šį video, 2:55 min:

Marius Jonaitis
Socialistų partija