Skubu į mokykla…

Spalio 5-ąją minima Tarptautinė mokytojų dieną. Tai visų mokytojų, dėstytojų ir švietimo darbuotojų profesinė šventė. Šia proga nuoširdžiai sveikiname visus šalies pedagogus. Linkime visiems mokytojams stiprybes ir ryžto kovoje už savo teises ir Lietuvos švietimo sistemos ateitį.

SP Infocentras

***

Skubu į mokykla…

Rytas. Skubu į mokyklą ir mane mokyklos koridoriuje sustabdo kolegė. Ji klausė, ar planuoju streikuoti. Atsakiau, kad taip. Ji taip pat žada streikuoti. Mes pradedame pokalbį.

Veronika, bet aš nesuprantu… Kodėl ne visi mokytojai streikuoja? Ar jiems viskas tinka? Ar patinka savęs negerbti?! Klausimų daug, bet vieno teisingo atsakymo,matyt,nėra…

Tačiau suvokiame, kad be mokytojų nebūtų: gydytojų, politikų, policininkų ir t.t. Mokytojai yra visų kitų profesijų pagrindas! Kaip bežiūrėsi, bet tai tiesa.

O dabar kreipiuosi į visus Lietuvos mokytojus!

Mokytojai, ar žinote, kad būtent jūsų rankose Lietuvos švietimo ateitis! Jeigu visi( visi iki vieno)pradėtų streikuoti bent jau 5d.d. ledai pajudėtų! NES:

1. Tai būtų didžiausias streikas Lietuvoje.

2. Valdžia suvoktų, kad realiai nėra kam mokyti vaikų.

3. Be mokytojų griūna visa sistema.

Tęsti toliau, ar gana?

Per tas 5 d.d. juk alkani nebūsite. Elektros, vandens jums niekas neatjungs. Toliau sėkmingai turėsite socialines garantijas. Galėsite išgyventi, susimokėti už visas paslaugas.

BET per tas 5d.d. Valstybėje įvyks didelis chaosas, kurį valdžia turės sutvarkyti čia ir dabar.

SUSIVIENYKIME bent vieną kartą!

P.s. Mes galime! Aš tikiu!

AČIŪ MANO MOKINIAMS IR JŲ TĖVAMS UŽ PALAIKYMĄ!

Mokytoja Veronika