Slovakijos parlamento vicepirmininkas Liuboš Blaha apie Navalno mirtį

1. Žinoma, liūdna, kad žmogus mirė, bet keista, kad dabar visi Vakarai dabar linksmai propaguoja įvairias sąmokslo teorijas, nors jo mirtis dar neištirta.

2. Putinui jo mirties tikrai nereikėjo, Navalnas turėjo praleisti kelius dešimtmečius kalėjime ir niekam politiškai negrasino.

3. Oficialiais duomenimis, jo mirties priežastis – kraujo krešulys. Daugiau nieko nežinome, byla tiriama, visa kita yra sąmokslai.

4. Neapsimesiu, kad dabar verksiu visą naktį dėl Navalno – Gazoje miršta tūkstančiai vaikų ir visai žiniasklaidai jie nerūpi, dabar visą savaitę ji transliuos žinias apie vieną amerikiečių agentą.

5. Taip, Rusijos teisėsauga buvo atsakingas už jo saugumą kalėjime, kaip ir Slovakijos justicija buvo atsakinga už generolą Lučanskį ar advokatą Krivocenką.

6. Bet nepamenu, kad teisingumo ministrė Kolikova atsistatydino Slovakijoje dėl advokato Krivocenkos mirties, už kurią ji buvo atsakinga, tad tegul liberalai tyli apie Rusiją.

7. Milanas Lučnskis išsidūrė sau akį būdamas areštinėje ir netrukus po to mirė –bet nė vienas Slovakijos opozicijos atstovas dėl to neprotestavo. Bet dabar jie moralizuoja apie Navalno mirtį.

8. Tegul geriau pažiūri, ką britai ir amerikiečiai daro su Džulianu Asanžu , kuris yra sulaikytas ir dabar ant mirties slenksčio šiuose šlovinguose Vakaruose, kurie didžiuojasi žodžio laisve ir žurnalistų saugumu.

9. Leiskite jiems prisiminti, kaip jie tylėjo, kai neseniai Ukrainoje mirė Zelenskį kritikavęs amerikiečių žurnalistas Gonsalo Lira.

10. Jie net nesivargino. Ir šiandien jie moralizuoja apie Navalno mirtį. Vėlgi, visada liūdna, kai žmogus miršta, bet tai gryna veidmainystė.

Robertas Fico teisus – jei tylėjote, kai Slovakijoje mirė politiniai kaliniai, tai tylėkite dabar ir apie Rusiją.

SP Infocentro vertimas

Šaltinis: https://t.me/LubosBlahaSmer