Kairiųjų nuotaikų augimas pasaulyje

Kairiųjų nuotaikų augimas pasaulyje akivaizdus. Vis daugiau žmonių supranta, kad jų socialinių bėdų priežastis yra visuomeninė kapitalizmo santvarka.


Gydytojai mėgsta pateikti hipotetinį pavyzdį, paaiškindami pacientui, kad būtina gydyti ligos priežastį, o ne jos simptomus.


Jei, pavyzdžiui, į koją įstrigo drožlė, ir jūs į tai nekreipiate dėmesio, tai aplink drožlės vietą prasidės uždegimas, ji pūliuos, koją pradės skaudėti, o temperatūra gali net pakilti.


Norėdami numalšinti skausmą ir sumažinti temperatūrą, galite gerti skausmą ir karščiavimą mažinančias tabletes. Tai yra simptomų gydymas, nepašalinant negalavimo priežasties.


Akivaizdu, kad vos pasibaigus vaistų poveikiui, koją vėl pradeda skaudėti. Turite ištraukti atplėšą, o ne ryti tabletes, tai yra, turite išspręsti pačią problemą, o ne gydyti jos simptomus.


Taip yra ir su socialinėmis žmonių bėdomis, kurių mastai kasdien auga. Socialinių katastrofų priežastis yra ne Trumpas ar Bidenas, ne Lukašenka ir ne Putinas, ne Janukovičius ir ne Porošenka, ne Atambaevas ar Nazarbajevas, o kapitalizmas, atimantis iš šimtų milijonų žmonių padorias gyvenimo sąlygas.


Norint atsikratyti nedarbo, skurdo, karinių konfliktų ir kitų socialinių nelaimių, kankinančių šimtus milijonų žmonių žemėje, būtina atsikratyti kapitalizmo, o ne pakeisti vieną buržuazijos valdančiosios klasės atstovą kitu šios klasės atstovu.


Būtina pakeisti valdančiąją klasę iš buržuazinės klasės į darbininkų klasę, tai yra atsikratyti kapitalo galios ir įtvirtinti darbo žmonių galią.


Kada nors taip ir bus. Žmonės kurs socializmą (pirmąjį komunizmo etapą) ir plėtos jį iki visiško komunizmo.


Komunizmas yra neišvengiama šviesi žmonijos ateitis, o kapitalizmas yra nepakeliamas.

Botagoz Datkhabaeva