Elektronų boikotas politinės magijos pagalba

Baltarusijos atominė elektrinė pradėjo tiekti srovę į Rusijos ir Baltarusijos sąjunginės valstybės elektros sistemą. Ši sistema per BRELL perdavimo žiedą sujungta su Baltijos šalimis. Baltijos šalys elektrą perka per elektros tinklus, nes jų pačių elektros galingumų trūksta. Taigi šiandien Latvijoje jau gavome dalį baltarusiškos elektros. Ir Estijoje. Ir Lietuvoje.

Vykdydami kampaniją prieš Rusiją ir Baltarusiją, Baltijos šalių valdžios institucijos paskelbė boikotą elektros energijos tiekimui iš Baltarusijos atominės elektrinės. Priimti net tokio pobūdžio įstatymai.

Šių šalių valdžiažmogių šykštumas stebina. Jie nežino, kad elektros srovė neturi tautybės, kaip jos neturi oro ar saulės spinduliai. Jų priimti įstatymai yra panašūs į draudimą Baltijos šalių teritorijoje priimti šviesos spindulius, kuriuos saulė siunčia iš Rytų į Vakarus.

Visus Baltijos šalių parlamentų deputatus nelaisvėje laiko klaidinga nuomonė, kad Žemė yra plokščia, kad ji stovi ant trijų dramblių, o jie patys stovi ant vėžlio, plaukiančio begaliniame vandenyne. Deja, ši koncepcija neapima skyriaus, skirto saulės, o tuo labiau elektros energijos, apibūdinimui. Todėl plokščios žemės sampratos šalininkai pripažįsta savo pačių interpretacijas, visų pirma, jie daro prielaidą, kad jie gali judinti šviesa ir elektros srove savo rankomis ar įstatymais.

Toks žinių skyrius vadinamas magija. Tai apima žmogaus valios jėgos poveikį aukštesnėms būtybėms, pavyzdžiui, demonams. Burtų, amuletų, ritualų pagalba kviečiami demonai ir verčiami atlikti būtinus gamtos pokyčius. Pavyzdžiui, „teisingų“, į Europą orientuotų elektronų srautai yra atskirti nuo „neteisingų“, į Rusiją orientuotų elektronų. Mes paprasčiausiai neturime šių amuletų ir nežinome reikalingų burtų.

Prisipažįstu, kad maniau, kad Baltijos mokyklų reformos buvo nukreiptos tik įrusakalbių asimiliaciją. Bet pasirodo, kad jų tikslas buvo debilizuoti visus gyventojus. Valdančiųjų atžvilgiu šios reformos davė savo vaisių.

Aleksandras Gaponenko

P.S. https://sputniknews.lt/satires/20201110/13663287/Lietuvoje-pirmieji-pranesimai-apie-radiacija.html