Dienos citata

Lietuvių tauta sudorota landsberginių, liber-astų, peder-astų ir kokios tik nori ideologijos – nuo fašistų valdžioje iki pseudo-visuomenininkų, begalės privisusių įvairiausiais maskuojančiais pavadinimais Lietuvoje.


Terpė šioms išsigimusioms ideologijoms tarpsta Lietuvoje, todėl man pensininkui nenuostabu, kad mes esame bukapročiai ir ne visaverčiai. Mus mausto kokia tik nori valdžia, bet kokia prezidentė – marionetė, o dabartinis nausėda – tai tik eilinis pastumdėlis dideliame globaliame katile, kurio sraigtą jam reikia sukti JAV pusėn, o ne Lietuvos naudai. Jūs galite nepritarti mano nuomonei, bet akivaizdu, kad iš parazitinės sistemos reikia bėgti lauk ir reikia kurti naują sistemą, be marionečių, be partijų, be paskolų, be bankų, kurie ima procentus ir vagia mūsų mokesčius. 
 

Kasdien, t.y. kas mėnėsį aš pensininkas sumoku butui mokesčius, reikia mokėti mašinos mokesčius, plius kitus įvairiausius mokesčius ir man kaip vergui-pensininkui belieka tik ant maisto, o ką jau kalbėti visuomeniniam transportui. Maistui lieka tik trupiniai. Kiek gali maitintis ta pačia pigiausia dešra ir bulvėmis? 
 

Koks ten maistas? Gyvuliai ir tie geriau maitinasi, nei aš pensininkas, pradirbęs virš 45 metus ir atidirbęs šiai parazitinei sistemai, o gavau špygą ir pajuoką iš mokesčių mokėtojų, t.y. Sodros priskaičiuotą pensiją. Jei būčiau žinojęs, senai būčiau išėjęs į naują kitą alternatyvią sistemą. Ši parazitinė dabartinė sistema atėmė iš manęs viską, palikdami trupinius ant stalo – pensiją iš kurios aš nepragyvenu, o tik egzistuoju, vaikštau pensininkas – lavonas šiandien 2019 m. Lietuvoje ir manau, jog aš esu toks ne vienas.
 

Ir baisiausia kas mane baugina – mes nieko nedarome, nevienyjamės bendram reikalui…. Atleiskite už rašybos klaidas, jau metuose esu.
 

A.Ž.