Patys jie nesustos

Ką dar galėtų šie gyvūnai „desovietizuoti“? Praktiškai daugiau nei pusę Vilniaus, jei jie ir toliau taip smarkaus, galima būtų sulyginti su žeme. Aš jau nekalbu apie tolimą istoriją, kad kažkoks Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Statutas yra parašytas senąja slavų (rusų) kalba ar vėlesni statiniai, kaip, pavyzdžiui, Prezidentūra ir , pagal liberalių bezdžionių logiką, turėtų būti „desovietizuoti“. Gamyklas išvogė, bibliotekas, kinoteatrus prichvatizavo arba nugriovė, Lietuvos Kino Studiją pavogė Pedagoginį universitetą pardavė švedų bankams, Žaliojo tilto skulptūros, paminklas Petrui Cvirkai, Antakalnio karių kapinių ansamblis liberalių primatų „pasiekimų“ jau sąraše. Kas dar?

„Desovietizacijai“ turėtų būti pasmerkti Televizijos bokštas, LRT, Gedimino bokštas (atstatytas „sovietų“), Operos ir baleto teatras ir visi kiti teatrai, Šiuolaikinio meno centras, Vyriausybės ir Seimo rūmai, Universitetas, bent jau Saulėtekio studentų miestelis („Niujorkas“ ir „Kamčiatka“), mokomieji VU ir VGTU korpusai, visi, beveik, tiltai, troleibusų linijos, oro uostas, Lazdynai, Žirmūnai, Antakalnis, Viršuliškės, Šeškinė… visko jaučio odon nesurašysi, kas taip atkakliai bado akis savo neabejotina tarybine kilme ir dėl to žudo liberalių bezdžionių šėtoniškas sielas. Ką čia smulkintis – desovietizuoti reikėtų, jeigu jau būti tokiais netolerantiškais tarybiniam palikimui, visą Vilnių ir Vilniaus kraštą, Suvalkiją, Pamario kraštą ir Klaipėdą, grąžinti tiems, iš kurių juos Lietuva gavo – Rusijai. Ir liberalių bezdžionių planeta vėl bus laisva.

Dar dabartinis Vilniaus meras liberalas (?) Remigijus-Kuoka Šimašius siūlo į savo vietą liūdnai pagarsėjusį seimo narį Raskevičių. Tarybiniais laikais šeimos, laisvos vyros ir moters santuokos, politika buvo grindžiama nejudinamu postulatu: šeima – valstybės pagrindas. Yra akivaizdu, kokias vertybes ketina sugriauti dabartiniai liberalai, o jų pasismaginimai paminklų griovimo rungtyje yra tik apšilimas.

Žmonės, būkite budrūs! „Ateityje fašistai save vadins demokratais, liberalais“. Vilniuje, ir Lietuvoje, tai jau nieko gero nežadanti dabartis.

Kiekviena liberalios niekšybės pergalė yra kiekvieno atskiro individo asmeninis pralaimėjimas, o nesipriešinimas savivalei yra piliečio pasyvus sutikimas save nužudyti neapibrėžtoje ateityje, kas jau bus liberalaus niekšo pramogos formos pasirinkimo klausimas.

Tai turi baigtis. Patys jie nesustos. Konservatorių liberalų savivalė negali būti tapatinama su piliečių valia, nėra Lietuvos tikslas ir prieštarauja nacionaliniams interesams. Konservatoriai liberalai vos pusė procentų lietuvių ir yra tikrai ne pati geriausia Lietuvos dalis. Jų valia nėra ir niekada nebuvo Lietuvos valia.

Pasakyk „Ne“ konservatorių liberalų siautėjimui!

Pilietis