Naujieji Lietuvos konservatoriai pasirašo krauju

Lietuvos konservatorių partija išrinko savo pirmininku advokatą prof. Stanislovą Tomą, kuris ankstyvą sausio 21 d. rytą iškilmingai prisiekė vykdyti partijos programą. Lietuvos konservatorių partijos pirmininkas davė priesaiką ir pasirašė krauju

 

Partijos pirmininkas apibūdino Lietuvos konservatorių ideologiją kaip visuomenišką konservatizmą, kuris didelį dėmesį skiria žmogaus teisėms ir kritinių teisių studijoms.

 

Lietuvos konservatoriai turi net du šūkius: vienas yra Čingischano žodžiai – „Melagis baudžiamas mirtimi. Bailys baudžiamas mirtimi“, o kitas Vytauto Didžiojo – „Gerumu ir pikčiausią žvėrį prisijaukinsi“.Neabejojama, kad šie abu šūkiai ypač tinkami kovai su valstybės papirkimu (politine korupcija) bei sugadintų santykių gerinimui su kaimyninėmis ir ne tik kaimyninėmis valstybėmis.

 

Partijos logotipas – jūrinis erelis, smaugiantis klastingą gyvatę.

 

Pasibaigus Mėnulio užtemimui, „Profesoriaus Stanislovo Tomo sąrašo“ kandidatai į Europos Parlamentą krauju pasirašė savo rinkimų programą.Mėnulio užtemimo pabaiga lietuvių pagonybėje simbolizuoja gėrio pergalę prieš blogį, todėl kandidatai negaili šiai pergalei savo kraujo.Pirminiai partijos darbai – surinkti kelis tūkstančius žmonių kolektyviniam ieškiniui prieš Lietuvą dėl jos piktybiškų Europos socialinės chartijos ir Europos žmogaus teisių konvencijos pažeidimų.Per keturias kadencijas nė vienas Europos Parlamento narys, išrinktas Lietuvoje, nė karto nelietė minėtų Europos teisės pažeidimų – šių opių ir labai aktualių daugeliui mūsų šalies gyventojų problemų. Lietuvos konservatoriai netiki, kad kas nors gali pasikeisti ateityje, jeigu į Europos Parlamentą nebus išrinkti „Profesoriaus Stanislovo Tomo sąrašo“ atstovai.

 

S. Tomas 2010 m. apsigynė teisės mokslų daktaro disertaciją elitiniame Paryžiaus Sorbonos universitete. 2014 m. Rusijos naujasis universitetas (Maskva), kuriame studijuoja didžiausias Rusijoje vunderkindų skaičius, Eurazijos teisės akademija ir Narhozo universitetas (Kazachstanas, Almata) suteikė jam teisės mokslų profesoriaus mokslinį vardą. 2013 m. S. Tomas įkūrė savo advokatų kontorą Padniestrės Moldovos Respublikoje, vėliau tapo advokatu Andoros Kunigaikštystėje, Sarke (Jungtinės Karalystės feodas), Ukrainos Respublikoje, o šiuo metu praktikuoja kaip Rusijos užsienio advokatas Kosta Rikos Respublikoje. Advokatas yra gyvenęs, studijavęs ir dirbęs net 27-iose pasaulio valstybėse.

 

Kelios svarbesnės Lietuvos konservatorių nuostatos:

 

• Teisę ginti viešąjį interesą privalo turėti kiekvienas valstybės pilietis.

 

• Valstybės finansai turi tapti vieši, o ne pusiau įslaptinti, kaip yra dabar.

 

• Valstybinis transliuotojas turi tapti visuomeniniu.

 

• Konstitucinis teismas privalo būti likviduotas.

 

• Turi būti uždraustos visos Lietuvos partijos, kurios propaguoja žmogaus teisių pažeidimus.

 

Lietuvos konservatorių partijos inf.